29.12_edited.jpg

מי אני ומה אני עושה

את מתנה נפלאה,
כל מה שנותר לך זה רק לגלות את זה.

זו נקודת המוצא שלי. כי בסוף את היא זו שיודעת הכי טוב מה נכון ומדויק עבורך!

פעמים רבות מה שמפריע ומבלבל אלה אמונות מעכבות וחסמים פנימיים שנאספו לאורך השנים או שעברו במטען הגנטי דרך השושלת, הם אלו העומדים בדרך, מממסכים ומפריעים לך – פשוט להיות מי שבאת להיות להגשים ולגדול.

נעים להכיר, ענבר בן יהודה סלע 

מגיל מאוד צעיר עניין אותי מה קורה פה באמת, מה באנו לעשות ומה אלו החיים הללו. בשלב מוקדם ידעתי שאחת התשוקות הגדולות שלי היא ללמוד ולהבין והלכתי איתה גם כשזה לא היה קל.

הייתי ואני עדין סקרנית ומחפשת את העומק, השורש, תמיד רוצה לגעת ולהרגיש מבפנים, מסע חיי הוביל אותי דרך לימודי ארכיטקטורה בבצלאל שם לא מצאתי עוגן לחיפוש עצמי של המסלול המדויק עבורי והביאו אותי לעולם הטיפול, מודעות ורוח.

התחלתי בהוראת יוגה, משם המשכתי ללימודי אבחון וטיפול על פי שיטת ורדי ותוך כדי העבודה בקליניקה גיליתי שישנם תחומים רבים להם לא מצאתי מענה וזו בעצם הייתה נקודת המפנה עבורי.

להיות מי שאת ולהגשים

​התחלתי ללמוד ולהיעזר בקליניקה בכלים אנרגטיים שונים ומגוונים כגון:

ביו-אורגונמי, תטא הילינג, ריקול הילינג, עידן הקלות, הו'הופונופונו, כלים שמאניים, אקסס בארס™, תהליכי גוף של האקסס קונצסנס™ וכלים ורבליים של האקסס קונצסנס™.

כל כלי הביא עמו הבנה חדשה, כל גישה חידדה את הדרך שבאתי אני לעבור וגם את מה שעובר דרכי לנשים אחרות ולאט לאט התגבשה לה ראיה אישית, נוצרה שפה ואיתה גם חיבור לתדר טיפולי ייחודי.

העידן בו אנו חיות היום מאפשר לעשות שינויים בקלות ובמהירות על ידי שינוי התדר בתוכו אנחנו מתפקדות ומזמין אותנו לעשות את המעבר מתדר הישרדותי ומגביל לתדר נוכח ויוצר מציאות.

הכלים והידע שברשותי מאפשרים לי ללוות ולעזור לך לשנות את התדר לכזה המביא אתו קלות ושמחה, ללמוד לשמוע לעומק ובמקביל לשחרר את אותם דפוסים, חסמים, אמונות שבעבר אולי הגנו עליך אבל כרגע אין לך בהם כל צורך.

כאשר אנחנו מרפאות את חוסר האיזון הרגשי, אנרגטי ופיזי את מצליחה להפוך ליוצרת המופלאה של המציאות של חייך מתוך חיבור שלם אל מי שנועדת להיות.

דרך האדמה לרוח, דרך הגוף לנשמה.

בקליניקה אני מביאה את שתי המתנות שלי:


היכולת לשמוע את הגוף והיכולת להתאים לכל אישה במדויק את הפתרון עבורה.

 

תדר הריפוי שלי הוא תדר אדמה שמחובר לאנרגיה הנשית ומאפשר חיבור פנימי עדין, עוטף ושורשי. בתהליכי הליווי, לאחר שאני מזהה ושומעת איפה בגופים השונים (רגשי, פיסי, אנרגטי וכד') יש חסימה, מבינה למה היא פה ולמי היא קשורה, אני מקבלת את הדרך והידע כיצד ניתן לעבוד בכדי להתקדם.

 

היום אני מתמקדת בריפוי תודעתי, רוחני ואנרגטי, מלמדת נשים להתחבר להקשבה עמוקה (מה שבעבר נקרא תקשור) ומנחה קורסים וסדנאות מודעות.

 

בשורה התחתונה, הכל קשור להכול, אי אפשר לנתק פן אחד מאחר, כאשר אנחנו במודעות ובחיבור לעצמנו אנו מחזירות את המושכות לידינו ויכולות לבחור אבל מעבר לכך,

כשאנחנו בהקשבה עמוקה אנחנו יודעות מה מדויק לנו – ושם טמון כל ההבדל.