top of page
29.12_edited.jpg

מי אני ומה אני עושה

את מתנה,
ומה שנשאר לך זה רק לגלות את זה.

line1.png

זו נקודת המוצא שלי.

אני מאמינה גם שאת היא זו שיודעת הכי טוב מה נכון ומדויק עבורך!

בעניין הוא שלא פעם מה שמפריע ומבלבל אלו אמונות וחסמים פנימיים שנאספו לאורך השנים או שעברו במטען הגנטי דרך השושלת, הם אלו העומדים בדרך, ממסכים ומפריעים לך – פשוט להיות מי שבאת להיות פה עם כל היופי והיכולת שלך.

נעים להכיר, ענבר בן יהודה סלע 

מגיל מאוד צעיר עניין אותי מה קורה פה באמת, מה באנו לעשות ומה אלו החיים הללו. בשלב מוקדם ידעתי שאחת התשוקות הגדולות שלי היא ללמוד ולהבין והלכתי איתה גם כשזה לא היה קל.

הייתי ואני עדין סקרנית ומחפשת את העומק, השורש, תמיד רוצה לגעת ולהרגיש מבפנים. מסע חיי הוביל אותי דרך לימודי ארכיטקטורה בבצלאל שם לא מצאתי עוגן לחיפוש עצמי של המסלול המדויק עבורי והביאו אותי לעולם הטיפול, מודעות ורוח.

התחלתי בהוראת יוגה, משם המשכתי ללימודי אבחון וטיפול על פי שיטת ורדי ותוך כדי העבודה בקליניקה גיליתי שישנם תחומים רבים להם לא מצאתי מענה וזו בעצם הייתה נקודת המפנה עבורי.

ענבר בן יהודה סלע
29.12.2020_8314.JPG

להיות מי שאת ולהגשים

​התחלתי ללמוד ולהיעזר בקליניקה בכלים אנרגטיים שונים ומגוונים כגון:

ביו-אורגונמי, תטא הילינג, ריקול הילינג, עידן הקלות, הו'הופונופונו, כלים שמאניים, אקסס בארס™, תהליכי גוף של האקסס קונצסנס™ וכלים ורבליים של האקסס קונצסנס™.

כל כלי הביא עמו הבנה חדשה, כל גישה חידדה את הדרך שבאתי אני לעבור וגם את מה שעובר דרכי לנשים אחרות ולאט לאט התגבשה לה ראיה אישית, נוצרה שפה ואיתה גם חיבור לתדר טיפולי ייחודי.

העידן בו אנו חיות היום מאפשר לעשות שינויים בקלות ובמהירות על ידי שינוי התדר בתוכו אנחנו מתפקדות ומזמין אותנו לעשות את המעבר מתדר הישרדותי ומגביל לתדר נוכח ויוצר מציאות.

הכלים והידע שברשותי מאפשרים לי ללוות ולעזור לך לשנות את התדר לכזה המביא אתו קלות ושמחה, ללמוד לשמוע לעומק ובמקביל לשחרר את אותם דפוסים, חסמים, אמונות שבעבר אולי הגנו עליך אבל כרגע אין לך בהם כל צורך.

כאשר אנחנו מרפאות את חוסר האיזון הרגשי, אנרגטי ופיזי את מצליחה להפוך ליוצרת המופלאה של המציאות של חייך מתוך חיבור שלם אל מי שנועדת להיות.

דרך האדמה לרוח, דרך הגוף לנשמה.

בקליניקה אני מביאה את שתי המתנות שלי:


היכולת לשמוע את הגוף והיכולת להתאים לכל אישה במדויק את הפתרון עבורה.

 

התהליך בקליניקה מחולק לשלושה חלקים. בשלב הראשון אעזור לך לזהות את הצורך העמוק במדויק, וזה יאפשר לנו לפגוש את מה שחוסם אותך לממש אותו באופן מלא. בשלב השני נטפל באותם חסמים, נרפא פצעים ונשחרר אמונות שאין בהם יותר צורך. בשלב השלישי אעזור לך להטמיע את השינוי ולהוריד ולהפוך אותו לחלק מההתנהלות היומית שלך.

תדר הריפוי איתו אני עובדת הוא תדר אדמה שמחובר לאנרגיה הנשית ומאפשר חיבור פנימי עדין, עוטף ושורשי. בתהליכי הליווי, במפגשים אני נעזרת בהקשבה עמוקה לגוף לאחר שאני מזהה איפה יש חסימה, מבינה למה היא פה ולמה היא קשורה, אני נעזרת בכלי שרכשתי כדי לעזור לך לשחרר אותה להתקדם ולפרוץ.

 

היום אני מתמקדת בליווי נשים לשגשוג, מלמדת אותן להתחבר להקשבה עמוקה (מה שבעבר נקרא / תקשור) ומנחה קורסים וסדנאות מודעות.

 

בשורה התחתונה, הכל קשור להכול, אי אפשר לנתק פן אחד מאחר, כאשר אנחנו במודעות ובחיבור לעצמנו אנו מחזירות את המושכות לידינו ויכולות לבחור אבל מעבר לכך, כשאנחנו בהקשבה עמוקה אנחנו יודעות מה מדויק לנו – ושם טמון כל ההבדל.

bottom of page