הבלוג של ענבר
ומה אם תדע לעוף?

חיפוש
  • inbarsela

קורונה ושפע

זה יכל לההכעיס כי אנשים נמצאים בסיכון ואצל לא מעט הפרנסה נפגעת, (גם שלי באופן ישיר), אז אני מראש מתנצלת...


אבל זה חשוב, כי מה שקרה עכשיו הוא הזדמנות גדולה בהרבה רמות. בשבילי הדבר הנכון עכשיו זה לזהות איפה. מה שאני מקבלת הוא שהמצב הזה הוא דווקא באופן מוזר הזדמנות להתחברות לשפע.

הסבר: זו סיטואציה שמפגישה עם פחדים השרדותיים עמוקים ועתיקים של דאגה לבריאות ודאגה לפרנסה ופחד באסון קולוסאלי. וזה מביא איתו הזדמנות לעשות מעבר עמוק מתודעה הישרדותית לתודעת של התרחבות. שפע והתרחבות מסוג אחר לא צר, כזה שמזהה את החיבור בין תחושות עמוקות כמו חמלה ואהבה ומבין שהן המחוללות שלו. זה גם הזדמנות עמוקה בשבילי להבין שאני לא נפרדת, שכל מה ומי שקיים פה משפיע עלי. שהשפע שלי קשור בזה, ושהבחירה שלי בשפע עבורי מגיעה עם בחירה בשפע עבורם.

זו הזדמנות בשבילי לבדוק מה אני צריכה באמת וכמה אני צורכת, כמויות, מידות. משהו שגיליתי כבר מזמן הוא שכשאני צורכת יותר מידי זו מייצר לי זליגה של אנרגיה, ואני מרגישה את זה בגוף. זו הזדמנות בשבילי לבדוק את היחסים שלי, לדוגמא עם הילדים. כעצמאית הנטיה שלי היא להיות תודעתית הרבה בעסק. ההבנה שהם עכשיו בבית ואי אפשר להמשיך כרגיל, גורמת לי לרצות אחרת. וגם לזהות איך השפע שלי, גם זה שבא לידי ביטוי בחומר, קשור בזה.

0 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול